Roma czeka na wyniki badań Zaniolo

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo PressFocus

Pomocnik Romy Nicolo Zaniolo przejdzie wkrótce szczegółowe badania, które mają dać odpowiedź na pytanie, jak poważnej kontuzji nabawił się podczas zgrupowania reprezentacji Włoch. W klubie ze Stadio Olimpico mają nadzieję, że to nic poważnego i piłkarz będzie mógł zagrać już w najbliższy weekend.

  • Nicolo Zaniolo nabawił się urazu uda podczas zgrupowania reprezentacji Włoch
  • Utalentowany pomocnik wrócił do Rzymu i przejdzie szczegółowe badania medyczne
  • Przedstawiciele Romy mają nadzieję, że piłkarz będzie mógł wystąpić w najbliższym ligowym meczu z Sassuolo

Zaniolo z urazem uda

Zaniolo z powodu urazu prawego uda nie zagrał w środowym meczu reprezentacji Włoch z Litwą, który odbył się na Mapei Stadium w Reggio-Emilia. 22-letni zawodnik nie zdecydował się na wcześniejsze opuszczenie zgrupowania drużyny narodowej i w ostatnich dniach był pod opieką fizjoterapeutów kadry. Do Rzymu wrócił w czwartek.

Teraz utalentowany pomocnik przejdzie szczegółowe badania, które określą zakres urazu. W Rzymie wierzą jednak, że piłkarz będzie do dyspozycji trenera Jose Mourinho już na najbliższe ligowe spotkanie z Sassuolo. Portugalczyk na pewno będzie mógł skorzystać z usług Lorenzo Pellegriniego, który również narzekał na problemy zdrowotne, ale według włoskich mediów jest gotowy do gry.

Zaniolo z powodu poważnej kontuzji kolana nie rozegrał w poprzednim sezonie ani jednego spotkania. W obecnym sezonie wystąpił w meczu 1. kolejki przeciwko Fiorentinie, ale z powodu dwóch żółtych kartek musiał przedwcześnie opuścić boisko.

Zobacz także: Rezerwowi pokazali klasę i rozgromili Litwę

Komentarze