Roma chce Sarriego

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień włoskich mediów po tym, jak okazało się, e objęciem sterów w AS Romie nie jest zainteresowany Antonio Conte, to przedstawiciele klubu ze stolicy Włoch zaczęli poszukiwania w sprawie znalezienia alternatywnego rozwiązania. Nowym celem działaczy Giallorossich wydaje się Maurizio Sarri.

Czytaj dalej…

Informacje na temat ewentualnego zatrudnienia doświadczonego włoskiego trenera w Romie podał The Telegraph. Sarri miałby zastąpić w roli pierwszego szkoleniowca rzymian Claudio Ranieriego.

Najnowsze doniesienia w sprawie menedżera Chelsea FC, sugerują, że Włoch jest zainteresowany powrotem do Włoch. Mimo że londyńczycy są na najlepszej drodze, aby wywalczyć miejsce premiowane grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Warto też zaznaczyć, że Chelsea cały czas liczy się w walce o końcowy triumf w Lidze Europy.

Warto zaznaczyć, że temat zatrudnienia Sarrriego przez Romę nie jest nowy. Włoski trener od dłuższego czasu jest łączony z pracą w ekipie ze stolicy Włoch. Zwolennikami jego zatrudnienia są prezydent klubu James Palotta oraz jego konsultant Franco Baldini.

Komentarze