Roma powalczy o reprezentanta Szwajcarii już zimą

Denis Zakaria
Denis Zakaria PressFocus

AS Roma postara się o transfer Denisa Zakarii. Szwajcarowi latem kończy się kontrakt, ale Giallorossi chcieliby pozyskać go już w styczniu, zapewniając Borussii Moenchengladbach bonusy w przyszłości.

  • AS Roma poszukuje wzmocnień drugiej linii
  • Giallorossi interesują się pomocnikiem Borussii Moenchengladbach, Denisem Zakarią
  • Szwajcarowi latem kończy się kontrakt, ale rzymianie chcą, by trafił do Włoch już zimą

AS Roma spróbuje zimą sprowadzić Zakarię

AS Roma już poszukuje wzmocnień swojej drużyny. Tiago Pinto w głównej mierze skupia się na pomocnikach. Gonzalo Villar oraz Amadou Diawara nie cieszą się zaufaniem Jose Mourinho, zaś Ebrima Darboe jest za młody, by decydować o grze drugiej linii. Prezes Romy chce zatem, by w drugiej połowie sezonu The Special One mógł korzystać z usług jeszcze jednego zawodnika.

Giallorossi nawiązali już kontakt z otoczeniem Denisa Zakarii. Klub chce wiedzieć, jak Szwajcar postrzega możliwość przeprowadzki do Rzymu. Kontrakt 24-latka z Borussią Moenchengladbach wygaśnie w czerwcu 2022 roku, więc Roma mogłaby spróbować sprowadzić go za darmo. Pinto zależy jednak, by już w połowie obecnego sezonu pomocnik dołączył do drużyny. Dlatego też zamierza zaproponować Źrebakom premie lub procenty od przyszłej sprzedaży Zakarii w ramach rozliczenia za kartę zawodniczą już zimą.

Szwajcar występuje w Bundeslidze od czterech lat. W obecnym sezonie rozegrał dla Borussii Moenchengladbach pięć spotkań, w których strzelił dwa gole i zaliczył asystę.

Komentarze