Roma chce Mourinho na dłużej. Portugalczyk złoży podpis pod nową umową?

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. PressFocus

Jak informuje “Tuttosport”, AS Roma chce zatrzymać Jose Mourinho na kolejne lata. W grę wchodzi przedłużenie kontraktu do 2026 roku. Portugalczyk miał przystać na propozycję klubu ze stolicy Włoch.

  • Przygoda Jose Mourinho w Rzymie może potrwać jeszcze kilka lat
  • Klub chce przedłużyć umowę szkoleniowca do 2026 roku
  • Portugalczyk miał przystać na propozycję AS Romy

Sensacyjne doniesienia w sprawie przyszłości Portugalczyka

AS Roma nie spełniła w sezonie 2022/2023 głównego celu, jakim było zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. W Serie A zajęła zaledwie szóstą lokatę, a ponadto przegrała w finale Ligi Europy z Sevillą. Pomimo tego niepowodzenia, w klubie nie było wątpliwości dotyczących słuszności kontynuowania współpracy z Jose Mourinho.

Nieznana była natomiast decyzja samego Portugalczyka, kuszonego przez takie marki, jak Paris Saint-Germain czy Chelsea. Ostatecznie Mourinho postanowił kontynuować swój projekt w stolicy Włoch, a marzenia o awansie do Ligi Mistrzów odłożył na kolejny sezon.

Co więcej, obowiązujący do 2024 roku kontrakt może zostać przedłużony. Sensacyjne wieści w tej sprawie przedstawiło “Tuttosport”. Według włoskich mediów, AS Roma pragnie zatrzymać Mourinho przynajmniej do 2026 roku. Po rozmowie z przedstawicielami klubu do podobnych wniosków doszedł sam utytułowany szkoleniowiec, który miał przystać na tę propozycję.

Zobacz również: Ancelotti grzmi po zwolnieniu Maldiniego. “Brak szacunku dla tradycji”

Komentarze