Roma boi się o stan zdrowia Abrahama, Anglik przegapi szlagier?

Tammy Abraham
Tammy Abraham fot. PressFocus

Tammy Abraham w trakcie zgrupowania reprezentacji Anglii doznał kontuzji kostki. Fakt ten przyczynił się do tego, że zawodnik nie wrócił zgodnie z planem do Włoch. Opóźnienie sprawi, że zawodnik dopiero w czwartek przejdzie badania w Rzymie, które określą stopień urazu.

  • AS Roma już w niedzielę zmierzy się w szlagierze ligi włoskiej z Juventusem
  • Pod znakiem zapytania stoi występ Tammy’ego Abrahama w starciu na Allianz Stadium
  • Istnieje podejrzenie, że piłkarz nabawił się poważnego urazu

Abraham przegapi starcie z Juve?

Tammy Abraham jest w tej kampanii jedną z ważniejszych postaci Romy dowodzonej przez Jose Mourinho. Realny jest jednak scenariusz, że zawodnik nie zagra w niedzielnym boju z Juventusem, który zapowiada się niezwykle ciekawie.

Abraham miał w środę w południe pojawić się w Rzymie, a na wieczór miał zarezerwowane badania w klinice Villa Stuart. CalcioMercato.com ujawniło natomiast informację, że piłkarz nie wrócił do Włoch zaplanowanym wcześniej lotem, a przyleci dopiero w środę późnym wieczorem.

Angielski napastnik jednocześnie pierwsze badania po powrocie do Rzymu przejdzie w czwartej rano. Pojawiły się doniesienia, że taki rozwój wydarzeń podyktowany był tym, że Abraham mógł uszkodzić więzadła.

Giallorossi w najbliższym czasie mają maraton ważnych spotkań. Roma już w niedzielę zmierzy się z Juve. W przyszłym tygodniu rzymian czeka bój z Bodo/Glimt w Lidze Konferencji Europy. Później natomiast na drodze Romy staną takie ekipy jak: SSC Napoli, Cagliari Calcio i AC Milan.

Czytaj więcej: Agent Pirlo: wkrótce mogą zacząć się rozmowy z Barceloną

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8. marca 2022 01:27.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze