Rodzina odradza pomocnikowi Juventusu przedłużanie kontraktu

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot Pressfocus

Przyszłość Adriena Rabiota pozostaje wciąż jedną wielką niewiadomą. W poniedziałek dziennikarze z La Gazzetta dello Sport przekazali, że Francuz nie jest przekonany co do przedłużania swojej umowy z Juventusem. Wpływ na decyzję pomocnika ma jego mama, która odradza mu dalszą grę w barwach Starej Damy.

  • Kontrakt Adriena Rabiota wygasa wraz z końcem obecnego sezonu
  • Juventus jest zadowolony z postawy pomocnika i chciałby przedłużyć z nim umowę
  • Takie rozwiązanie 27-latkowi odradza jego mama – Veronique

Trudna decyzja przed Rabiotem

Adrien Rabiot latem był bliski dołączenia do Manchesteru United. Na przeszkodzie stanęły wysokie wymagania finansowe Francuza, które ostatecznie zniechęciły Czerwone Diabły do dalszych starań o jego pozyskanie. Francuz pozostał w Juventusie, gdzie na starcie sezonu jest jedną z przodujących w zespole postaci. W starciu z Empoli zanotował on dwa trafienia, czym zagwarantował Starej Damie wysokie zwycięstwo, aż 4:0.

Klub jest zadowolony z postawy pomocnika i planuje przedłużyć z nim kontrakt. Aktualna umowa wygasa bowiem wraz z końcem obecnego sezonu. Nie do końca zbiega się to jednak z interesem zawodnika, który nie podjął jeszcze decyzji, czy chce pozostać w Turynie na dłużej. Najnowsze informacje na ten temat przekazali dziennikarze z La Gazzetta dello Sport

Ich zdaniem Rabiot rozważa poważnie opuszczenie szeregów Starej Damy, w mocny wpływ na taką decyzję ma mama zawodnika. Odradza ona synowi dalszą grę w Juventusie, gdzie jej zdaniem, nie jest on odpowiednio doceniany. Jeśli Francuz rzeczywiście nie zdecyduje się na przedłużenie współpracy, już w styczniu będzie mógł negocjować z innymi klubami. 

W kampanii 2022/23 Adrien Rabiot rozegrał dla Juventusu 10 meczów. Zanotował w nich aż cztery trafienia.

Komentarze

Comments 6 comments

a w Milanówku rabat na zrobienie bunga bunga dziadkowi Silvio
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂