Rodzina Icardiego obrzucona kamieniami

Serie A
Serie A

Do przykrego incydentu doszło dziś rano w okolicach San Siro. Samochód należący do rodziny Icardich, w którym jechała Wanda Nara wraz z dziećmi, został obrzucony kamieniami. Na szczęście nikomu nic się nie stało – donosi La Gazzetta dello Sport.

Czytaj dalej…

Żona, a zarazem agentka Mauro Icardiego, Wanda, została dziś rano zaatakowana w pobliżu stadionu San Siro. Jej samochód został bowiem obrzucony kamieniami przez nieznanych sprawców.

Według włoskich mediów atak był spowodowany narastającym napięciem pomiędzy fanami Interu, a byłym już kapitanem i jego środowiskiem. Argentyńczyk od wielu miesięcy nie chce bowiem przedłużyć swojego kontraktu, a dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego mówią wprost o konflikcie na linii zarząd – piłkarz.

La Gazzetta dello Sport podkreśla także, że oliwy do ognia dodały plotki, które łączą Icardiego z przenosinami do Juventusu. Przypomnijmy, że Mauro Icardi został pozbawiony kilka dni temu opaski kapitańskiej, a jego wyprowadzka z Mediolanu wydaje się coraz bardziej realna.

Komentarze