Rodriguez zamieni Mediolan na Turyn?

Ricardo Rodriguez
Ricardo Rodriguez fot. Razvan Pasarica/SPORT PICTURES

Ricardo Rodriguez prawdopodobnie niebawem zostanie nowym zawodnikiem Torino FC. W szeregach teamu z Piemontu piłkarz broniący ostatnio na zasadzie wypożyczenia barw PSV Eindhoven miałby zastąpić Lyanco.

Czytaj dalej…

Sternicy Torino nie mają czasu do stracenia, kształtując kadrę drużyny na start nowego sezonu włoskiej ekstraklasy. Corriere di Torino donosi na swoich łamach, że trener Byków w osobie Marco Giampaolo chce mieć w swoich szeregach Rodrigueza, który ma kontrakt ważny z AC Milanem do końca czerwca 2021 roku.

Szwajcar pierwszym transferem Giampaolo

Turyński dziennik sugeruje na swoich łamach, że reprezentant Szwajcarii jest bliski podpisania umowy z klubem z Turynu. Rodriguez ma być jednym z dwóch nowych bocznych defensorów Torino. Ponadto do ekipy z Piemontu ma trafić rozgrywający i półskrzydłowy, czyli tzw. “mezzala”,

Corriere di Torino podaje też, że bliski rozstania z Torino jest Brazylijczyk Lyanco, który znajduje się w orbicie zainteresowania kilku klubów. Chętni na pozyskanie piłkarza są sternicy: Bologny FC, Lille OSC, czy Sportingu CP.

Komentarze