Obrońca Udinese na liście życzeń klubów z Premier League

Rodrigo Becao
Rodrigo Becao Pressfocus

Rodrigo Becao w tym sezonie jest jednym z najlepszych zawodników Udinese. Postawa obrońcy nie uszła uwadze klubów z Premier League, które monitorują uważnie jego rozwój. Ekrem Konur przekazał, że zainteresowane są nim Everton, Tottenham i Arsenal.

  • Rodrigo Becao ma za sobą udany początek sezonu
  • Obrońca Udinese zdążył wzbudzić zainteresowanie wielu klubów z Premier League
  • Znalazł się on na liście życzeń Evertonu, Tottenhamu i Arsenalu

Udinese może wkrótce stracić środkowego obrońcę

Udinese było rewelacją początku sezonu w Serie A. Zebry wygrywały nawet z wyżej notowanymi rywalami i przez chwilę znajdowały się nawet na podium ligi. Po tej formie drużyny zostały już jednak tylko wspomnienia. Udinese nie wygrało żadnego z siedmiu ostatnich meczów i spadło już na ósme miejsce.

Mimo gorszej dyspozycji wielu zawodników Zebr, spore zainteresowanie na rynku transferowym zdążył wzbudzić środkowy obrońca – Rodrigo Becao. To w dużej mierze z powodu absencji 26-latka w ostatnich tygodniach posypała się gra defensywna Udinese. Środkowy obrońca w pierwszych kolejkach sezonu wyglądał znakomicie, a jak przekazały media, jego osoba wzbudza spore zainteresowanie wśród klubów z Premier League.

Ekrem Konur poinformował, że Rodrigo Becao znajduje się na liście życzeń aż trzech angielskich zespołów. Mowa o Evertonie, Tottenhami i Arsenalu. Jego umowa ważna jest jeszcze tylko do czerwca 2024 roku, dlatego zainteresowane kluby mają nadzieję, że niedługo uda im się wyciągnąć go z Udinsese.

Brazylijczyk w tym sezonie zdążył rozegrać dziewięć spotkań. Zanotował w nich jedno trafienie. Portal Transfermarkt wycenia go obecnie na 10 milionów euro. 

Komentarze