Robin Gosens wyląduje w Premier League?

Robin Gosens
Robin Gosens PressFocus

Leicester City, które jest w fatalnej dyspozycji, szuka nowego lewego obrońcy i może spróbować sprowadzić do siebie Robina Gosensa – sugerują najnowsze doniesienia.

  • Robin Gosens nie najlepiej odnajduje się w Lombardii
  • Wahadłowy przegrywa rywalizację o wyjściowy skład
  • Leicester City spogląda w kierunku Niemca

28-letni zawodnik zdecyduje się na zmianę otoczenia?

Robin Gosens obecnie jest piłkarzem Interu Mediolan, ale zapewne nie tak wyobrażał sobie przygodę z „Nerazzurrimi”, bowiem jego rola w zespole Simone Inzaghiego jest ograniczona. 28-letni Niemiec formalnie przebywa na Stadio Giuseppe Meazza w formie wypożyczenia z Atalanty Bergamo, ale Inter Mediolan zobowiązał się go wykupić po tym sezonie za kwotę 15 milionów euro.

Mówi się, że Simone Inzaghi postawił przed Robinem Gosensem ultimatum – jeśli nie zacznie grać na oczekiwanym poziomie, to zostanie wystawiony na listę transferową już w styczniowym okienku transferowym. Wówczas po kartę zawodniczą trzynastokrotnego reprezentanta Niemiec niemal na pewno zgłosiłoby się Leicester City, które potrzebuje wzmocnień. Popularne „Lisy” tragicznie wyglądają w trwającej kampanii i zajmują ostatnie miejsce w Premier League.

Robin Gosens rozegrał w tym sezonie 8 meczów, ale z reguły pojawiał się z ławki rezerwowych – łącznie uzbierał zaledwie 302 minuty. Wartość rynkowa lewego wahadłowego szacowana jest na 28 milionów euro.  Leicester City zapewne chciałoby wypożyczyć Niemca i zapewnić sobie opcję wykupu.

Zobacz więcej: Donnarumma zatrzymał Węgrów. Włosi w fazie pucharowej Ligi Narodów [WIDEO]

Komentarze