Defensor Interu dał zielone światło na transfer do Bundesligi

Robin Gosens
Robin Gosens Pressfocus

Robin Gosens nie znalazł sobie miejsca w Interze Mediolan i już w letnim okienku transferowym może opuścić Mediolan. Florian Plettenberg przekazał, że o pozyskanie Niemca stara się Wolfsburg. Wilki są gotowe wyłożyć za niego 18 milionów euro. 

  • Robin Gosens nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Interze Mediolan
  • Nerazzurri gotowi są sprzedać Niemca w letnim okienku transferowym
  • O pozyskanie 28-latka stara się Wolfsburg. Wilki szykują za niego ofertę w wysokości 18 milionów euro

Robin Gosens gotowy na przenosiny do Bundesligi

Przenosiny z Atalanty Bergamo do Interu Mediolan nie potoczyły się dla Robina Gosensa tak, jakby tego oczekiwał Niemiec. 28-latek ma problemy z wywalczeniem sobie miejsca w podstawowym składzie, a Simone Inzaghi woli stawiać na jego pozycji na inne rozwiązania, jak choćby Federico Dimarco. 

Nerazzurri nie postrzegają Gosensa za niezbędnego w kadrze i rozważą latem sprzedaż reprezentanta Niemiec. Zwłaszcza, że spore zainteresowanie nim przejawia Wolfsburg. Informacje na ten temat przekazał Florian Plettenberg. 

Zdaniem dziennikarza Wilki nawiązały już z Interem kontakt w sprawie pozyskania wahadłowego. Sam zawodnik również jest otwarty na możliwość przenosin do Bundesligi. Wolfsburg przygotowuje za niego ofertę w wysokości 18 milionów euro. Niewykluczone zatem, że już wkrótce Robin Gosens ponownie zmieni barwy klubowe.

Przeczytaj też: AC Milan postara się latem o pozyskanie Dembele

Komentarze