Torino sięgnie po byłego piłkarza Juventusu? Transfer o krok

Roberto Pereyra
Roberto Pereyra IMAGO / LaPresse

Nicolo Schira donosi, że wkrótce szeregi Torino może zasilić Roberto Pereyra. Argentyńczyk osiągnął już porozumienie z Urbano Cairo i jego świtą w sprawie dwuletniej umowy. Przeprowadzka pomocnika do stolicy Piemontu jest więc na ostatniej prostej.

  • Roberto Pereyra lada moment może wzmocnić szeregi Torino
  • Argentyńczyk osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu z nowym klubem
  • Transfer jest więc już na ostatniej prostej

Roberto Pereyra może zasilić szeregi Torino

Z informacji przekazanych przez Nicolo Schirę wynika, że wkrótce Torino będzie mogło osiągnąć ważny transfer. Nowym zawodnikiem zespołu prowadzonego przez Ivana Juricia zostanie Roberto Pereyra. Argentyńczyk uzgodnił już z władzami “Granaty” warunki dwuletniego kontraktu.

Roberto Pereyra jest obecnie zawodnikiem poszukującym klubu. Jego wygasająca umowa z Udinese nie została przedłużona i wraz z końcem czerwca opuścił Dacia Arenę jako wolny agent. Argentyńczyk był przez moment łączony nawet z Interem Mediolan, ale lada moment powinniśmy go zobaczyć w koszulce “Granaty”.

19-krotny reprezentant Argentyny ma za sobą bardzo dobrą kampanię w barwach Udinese. W rozgrywkach Serie A rozegrał łącznie 34 spotkania. W tym czasie udało mu się pięciokrotnie wpisać na listę strzelców oraz zanotować osiem asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 31-latka na 6 milionów euro.

Sprawdź także: Genoa planuje pozyskać byłego zawodnika Interu Mediolan

Komentarze