Robben: Jestem dumny z zainteresowania Interu

Arjen Robben
Arjen Robben fot. Grzegorz Wajda

Odejście Arjena Robbena z Bayernu Monachium jest już przesądzone, ale nadal nie wiadomo jaki kierunek obierze utytułowany Holender. W swoim ostatnim wywiadzie zaznaczył on jednak, że jest bardzo szczęśliwy z powodu zainteresowania tak wielkich klubów jak Inter.

Czytaj dalej…

– Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że otrzymałem takie oferty. Ostatnie tygodnie były bardzo intensywne, szczególnie dla mojego ojca, który jest moim agentem. To bardzo miłe, że wielkie marki nadal są zainteresowane moimi usługami. Mam przecież już 35 lat – powiedział Robben w rozmowie z FCinterNews.it.

– Dla mnie przyszłość to nadal otwarta kwestia, wciąż czekam, nic jeszcze nie postanowiłem. Oczywiście, prędzej czy później będę musiał podjąć ostateczną decyzję, ale mam jeszcze trochę czasu. Jestem w uprzywilejowanej pozycji, ale zaznaczam, że jestem bardzo wdzięczny, że takie kluby wykazują zainteresowanie – zakończył.

W tym sezonie Arjen Robben zameldował się na boisku piętnaście razy, łącznie spędzając na nim 963 minuty, strzelając pięć goli i dwukrotnie asystując. Do Bayernu przeniósł się on zaś w 2009 roku z Realu Madryt.

Komentarze