Posiłki prosto z Florencji. Hellas potwierdza ważny transfer

Riccardo Saponara
Riccardo Saponara IMAGO / Sportimage

Hellas Verona potwierdził niezwykle ważny transfer. Nowym zawodnikiem klubu ze Stadio Marcantonio Bentegodi został Riccardo Saponara. Doświadczony włoski skrzydłowy podpisał roczny kontrakt z drużyną prowadzoną przez Marco Baroniego.

  • Hellas Verona potwierdził niezwykle ważny transfer
  • Roczny kontrakt z klubem podpisał Riccardo Saponara
  • Włoch poprzednio bronił barwy Fiorentiny

Oficjalnie: Riccardo Saponara nowym zawodnikiem Hellasu Verona

Hellas Verona za pośrednictwem mediów społęcznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdził niezwykle ważny letni transfer. Nowym zawodnikiem popularnych “Gialloblu” został Riccardo Saponara. Włoch trafił na Stadio Marcantonio Bentegodi jako wolny agent i podpisał z drużyną roczną umowę.

Transfer Riccardo Saponary do Hellasu Verona był niemal pewny już od dobrych dwóch tygodni. Jednak dopiero Włoch po spędzonych wakacjach udał się do Werony, gdzie najpierw przeszedł testy medyczne, a później złożył podpis na kontrakcie. W nadchodzącym sezonie z pewnością będzie odgrywał ważną rolę w zespole prowadzonym przez Marco Baroniego.

Riccardo Saponara w minionej kampanii rozegrał 39 spotkań w koszulce Fiorentiny. W tym czasie udało mu się zdobyć sześć bramek, a także zanotować siedem asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 31-latka na 2 miliony euro.

Sprawdź także: Mistrz Europy wzbudził zainteresowanie Bologni

Komentarze