Dwa kluby zainteresowane skrzydłowym Fiorentiny

Riccardo Saponara
Riccardo Saponara IMAGO / AFLOSPORT

Riccardo Saponara wkrótce opuści szeregi Fiorentiny jako wolny agent. Jego kontrakt z “Violą” nie został przedłużony. Jak donosi Nicolo Schira, włoski skrzydłowy znalazł się na celowniku Udinese Calcio oraz Hellasu Verona.

  • Riccardo Saponara wkrótce stanie się wolny agentem
  • Jego kontrakt z Fiorentiną nie został przedłużony
  • Udinese oraz Hellas mają na oku włoskiego skrzydłowego

Riccardo Saponara nie może narzekać na brak zainteresowania

Nicolo Schira za pośrednictwem swojego konta na Twitterze przekazał, że Udinese Calcio oraz Hellas Verona są zainteresowani sprowadzeniem Riccardo Saponary. Oba kluby będą mogły negocjować bezpośrednio z piłkarzem oraz jego agentem, bowiem jego wygasający kontrakt z Fiorentiną nie został przedłużony.

Klub ze Stadio Artemio Franchi już jakiś czas temu poinformował Riccardo Saponarę, że nie wiążą z nim przyszłości. “Viola” jest spokojna o obsadę pozycji skrzydłowych, a Włoch był w drużynie tylko opcją numer sześć. Mimo to był jednym z najbardziej lubianych piłkarzy występujących na co dzień we fioletowych barwach.

W minionym sezonie Riccardo Saponara rozegrał 39 spotkań. W tym czasie zdobył sześć bramek oraz zanotował siedem asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 31-letniego skrzydłowego na dwa miliony euro.

Sprawdź także: Zawodnik Atalanty zawita na Stadio Artemio Franch?

Komentarze