Gwiazdor Bologni na celowniku Fiorentiny

Riccardo Orsolini
Riccardo Orsolini PressFocus

Portal “Football Italia” cytuje na swojej stronie wpis Flavio Ognissantiego, w którym informuje nas, że Riccardo Orsolini jest priorytetem transferowym Fiorentiny, a także sam zawodnik liczy na tę przeprowadzkę. Jednak Bologna planuje przedłużyć umowę ze swoim gwiazdorem.

  • Riccardo Orsolini ma za sobą całkiem udany sezon
  • Włoski skrzydłowy wzbudził zainteresowanie Fiorentiny
  • Jednak Bologna planuje przedłużyć z nim umowę

Jaka przyszłość czeka Riccardo Orsoliniego?

Portal “Football Italia” w jednym z poniedziałkowych wpisów na stronie odnosi się do słów Flavio Ognissantiego. Osoba mocno związana z Fiorentiną informuje, że finalista Ligi Konferencji planuje sprowadzić latem do drużyny Riccardo Orsoliniego. Ponoć sam zawodnik liczy na przeprowadzkę do Florencji.

Obecny kontrakt włoskiego skrzydłowego z Bologną wygasa w czerwcu 2024 roku. Klub ze stolicy regionu Emilia-Romanii wiąże przyszłość ze swoim gwiazdorem i planuje przedłużyć jego umowę. Natomaist jeśli zawodnik nie zaakceptuje tej oferty, to prawdopodobnie zostanie wystawiony na listę transferową.

Riccardo Orsolini w niedawno zakończonej kampanii ligowej rozegrał 32 spotkania w koszulce Bologni. W tym czasie zdobył 11 bramek, a także zanotował 4 asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia 26-letniego skrzydłowego na 10 milionów euro.

Sprawdź także: Agent Dybali zaprzecza doniesieniom o kontaktach z Saudyjczykami

Komentarze