Rewolucja na wahadłach Interu? Dwóch kandydatów do odejścia

Denzel Dumfries
Denzel Dumfries fot. PressFocus

Inter Mediolan może latem przeprowadzić kilka zmian w kadrze zespołu. Kandydatami do odejścia są Denzel Dumfries oraz Robin Gosens. Pierwszy generuje spore zainteresowanie, zaś drugi nie jest zadowolony z roli rezerwowego. W ekipie Nerrazzuri zapewne dojdzie więc do rewolucji na wahadłach – donosi “Tuttosport”.

  • Możliwości finansowe Interu Mediolan są tajemnicą
  • Niewykluczone, że latem zespół opuści kilku zawodników
  • Kandydatami do transferów są Denzel Dumfries i Robin Gosens

Dumfries wreszcie odejdzie do Premier League?

Inter Mediolan ma jeszcze do rozegrania finał Ligi Mistrzów z Manchesterem City, ale władze klubu już teraz skupiają się na nadchodzącym okienku transferowym. Niewykluczone, że w zespole dojdzie do kilku zmian. “Tuttosport” donosi, że największej rewolucji należy spodziewać się na wahadłach.

Poważnym kandydatem do odejścia jest Denzel Dumfries, który generuje poważne zainteresowanie na rynku transferowym i mógłby przenieść się do Premier League. Inter ceni swojego zawodnika, ale z uwagi na potrzebę poprawy sytuacji finansowej może zostać zmuszony do sprzedaży.

Kolejnym graczem, który w przyszłym sezonie może wynieść się z Mediolanu jest Robin Gosens. W tym przypadku chodzi o nastawienie samego piłkarza, który jest zawiedziony rolą rezerwowego i chciałby poszukać szczęścia w innym otoczeniu.

Następcą Dumfriesa w Interze może zostać Tajon Buchanan z Club Brugge. W przypadku lewego wahadła mówi się o powrocie Ivana Persicia.

Zobacz również: Nie tylko Kamada. Milan pracuje nad drugim transferem

Komentarze