Reprezentant Turcji może trafić do Serie A

Caglar Soyuncu
Caglar Soyuncu fot. PressFocus

Juventus myślami jest już przy letnim oknie transferowym, chcąc wzmocnić się w defensywie. TEAMTalk podaje, że sternicy Starej Damy zainteresowali się poważnie Caglarem Soyuncu z Leicester City.

  • Juventus jest w trakcie poszukiwania wzmocnień do obrony
  • Niewykluczone, że wkrótce szeregi Bianconerich zasili zawodnik występujący aktualnie w Premier League
  • TEAMTalk podaje, że na radarze Juve znalazł się Caglar Soyuncu

Juventus zainteresowany obrońca Leicester City

Juventus aktualnie może liczyć w obronie przede wszystkim na Matthijsa De Ligta. Wcześniej gra defensywna ekipy z Turynu była z kolei oparta na weteranach takich jak Leonardo Bonucci i Giorgio Chiellini. Najnowsze doniesienia mediów sugerują z kolei, że Juventus może się wkrótce wzmocnić się kosztem Leicester City.

Caglay Soyuncu według doniesień TEAMTalk znalazł się na celowniku władz Starej Damy. Piłkarz ma kontrakt ważny do końca czerwca przyszłego roku. Tymczasem rynkowa wartość Turka wynosi 50 milionów euro. Juve nie jest jednak jedynym klubem, który celuje w transfer z udziałem zawodnika. Chętne na pozyskanie 25-latka są też takie ekipy jak: Chelsea, Man Utd i Barcelona.

Zobacz także:

Sternicy Katalończyków już latem minionego roku zabiegali o pozyskanie Caglara Soyuncu, ale bez efektu. Leicester odrzuciło ofertę Barcelony.

Ekipa z King Power Stadium plasuje się aktualnie na 10. miejscu w tabeli. Tymczasem turecki defensor zaliczył w tej kampanii łącznie 37 meczów, notując w nich jedno trafienie. Caglar Soyuncu trafił do Leicester w 2018 roku z Freiburga za ponad 20 milionów euro.

Czytaj więcej: Dobre wiadomości dla Juve i Interu przed hitem

Komentarze