Atalanta pozyska defensora? Transfer na ostatniej prostej

Isak Hien
Isak Hien IMAGO / Independent Photo Agency

Isak Hien lada moment może zostać zawodnikiem Atalanty Bergamo. Szwedzki defensor uzgodnił z “La Deą” warunki czteroletniej umowy, na mocy której będzie zarabiał 1,3 miliona euro rocznie. Zawodnik dał zielone światło na przeprowadzkę na Gewiss Stadium – informuje Nicolo Schira.

  • Transfer Isaka Hiena do Atalanty na ostatniej prostej
  • Szwed uzgodnił z “La Deą” warunki 4-letniego kontraktu
  • Stoper będzie zarabiał w nowym klubie 1,3 miliona euro rocznie

Atalanta Bergamo blisko pozyskania Isaka Hiena

Nicolo Schira poinformował, że przeprowadzka Isaka Hiena do Bergamo jest na końcowym etapie. Szwedzki defensor uzgodnił z Atalantą warunki czteroletniej umowy, na mocy której będzie zarabiał 1,3 miliona euro za rok gry. Włoski dziennikarz nie zdradził jaką kwotę zarobi Hellas Verona w przypadku odejścia 24-latka.

Isak Hien zasilił szeregi Hellasu Verona latem zeszłego roku. Wówczas włoski klub zapłacił Djurgarden za jego transfer tylko 3,2 miliona euro. Szwed bardzo szybko wskoczył do składu “Gialloblu” i pełnił rolę lidera formacji obronnej. Po tak dobrym roku zapracował sobie na transfer do Atalanty Bergamo

Sześciokrotny reprezentant Szwecji w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 33 spotkania w koszulce Hellasu Verona. Wciąż czeka na swoją premierową asystę oraz gola na poziomie Serie A.

Sprawdź także: Niemiecki pomocnik trafił pod skrzydła Marco Baroniego

Komentarze