Reprezentacja Włoch z posiłkami z Ameryki Południowej?

Nicolas Capaldo i Kingsley Coman
Nicolas Capaldo i Kingsley Coman fot. PressFocus

Reprezentacja Włoch sporo zyskała w marcowych meczach, mając w swoich szeregach Mateo Reteguiego. Tuttosport przekonuje, że dobra postawa zawodnika Club Atletico Tigre może otworzyć drzwi do Squadra Azzurra kolejnym Argentyńczykom.

  • Reprezentacja Włoch niewykluczone, że wkrótce będzie opierać się na zawodnikach z argentyńskimi korzeniami
  • Tuttosport przekonuje, że kilku zawodników z Ameryki Południowej jest dokładnie obserwowanych przez Władze Wloskiej Federacji Piłki Nożnej
  • Najbliższy gry we włoskiej kadrze wydaje się Nicolas Capaldo

Mateo Retegui otworzył bramy Argentyńczykom do reprezentacji Włoch

Reprezentacja Włoch z umiarkowanym optymizmem może podchodzić do kolejnych meczów w eliminacjach do Euro 2024. Azzurri co prawda przegrali z Anglią (1:2), ale pokonali Maltę (2:0).

Tuttosport przekonuje natomiast, że wkrótce kolejny argentyńscy zawodnicy mogą trafić do reprezentacji dowodzonej przez Roberto Mandiniego. Głównym kandydatem do gry w reprezentacji Włoch jest Nicolas Capaldo, broniący aktualnie barw FC Salzburg.

Ponadto przedstawiciele Włoskiej Federacji Piłkarskiej mają pod swoją obserwacją jeszcze kilku graczy. W tym gronie znajdują się: Nicolas Valentini (Boca Juniors), Ignacio Puig (Atletico Tucuman), Tomas Pozzo (Independiente), Gino Infantino (Rosario Central), Juan Sforza i Justo Giani (obaj Newell’s Old Boys), Gianluca Prestianni (Veles Sarsfield), napastnicy Pedro de la Vega (Lanus) oraz Lucas Beltran (River Plate).

Czytaj więcej: Mancini zachwycony napastnikiem. Liczy na rozpoczęcie trendu

Komentarze