D’Ambrosio i Romagnoli już we Florencji, zagrają z Polską?

Alessio Romagnoli
Alessio Romagnoli fot. PressFocus

Danilo D’Amrosio i Alessio Romagnoli przybyli wczoraj wieczorem do Florencji, gdzie w środę na Stadio Artemio Franchi piłkarska reprezentacja Włoch zagra w meczu towarzyskim z Czechami. Zawodnicy dzisiaj mają przejść testy na obecność COVID-19, zanim otrzymają zgodę na treningi z pozostałymi kadrowiczami.

Czytaj dalej…

Piłkarska reprezentacja w trakcie listopadowego zgrupowania ma mnóstwo problemów. Z drużyną nie jest aktualnie selekcjoner Roberto Mancini, który miał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Sky Sport Italia ujawniła natomiast, że do kadry przed środowym bojem mogą dołączyć dwaj zawodnicy, czyli D’Ambrosio oraz Romagnoli. Warunkiem jest to, że obaj piłkarze muszą mieć negatywne wyniki testów na COVID-19.

Pozostali zawodnicy reprezentacji Włoch do środowej potyczki przygotowywali się tradycyjnie w Coverciano. Włoska agencja prasowa ANSA podaje, że dzisiaj do Florencji przybyć mają: Domenico Berardi, Leonardo Bonucci, Federico Chiesa, Gigi Donnarumma, Lorenzo Insigne i Jorginho.

Przypomnijmy, że Bryan Cristante i Leonardo Spinazzola nie mogą pojawić się na kadrze, gdyż lokalny urząd opieki zdrowotnej nie wyraził na to zgody. Po wczorajszym treningu Azzurrich światło dzienne ujrzał natomiast komunikat, że Domenico Criscito oraz Francesco Caputo zostali wycofani z kadry. Pierwszy nabawił się kontuzji, a piłkarz US Sassuolo nie może pojawić się na zgrupowanie ze względu na zakaż podróżowania wydany przez lokalne władze.

Komentarze