Remis na Stadio Ennio Tardini

Kibice Parmy
Kibice Parmy fot. Sport pictures.eu

Żadnych goli nie zobaczyliśmy w sobotnim meczu na Stadio Ennio Tardini. Pierwsze spotkanie w ramach 31. kolejki Serie A okazało się spotkaniem statycznym, w którym goście, pomimo kilku ciekawych akcji bramkowych, nie zdołali pokonać ostatecznie golkipera Parmy.

Czytaj dalej…

Pierwszy raz Torino mogło zdobyć gola już w 20. minucie meczu. Wtedy to dobrą okazję miał Daniele Baselli, ale zawodnik gości minimalnie pomylił się podczas strzału i futbolówka przeleciała tuż obok lewego słupka. Potem swoje trzy grosze mógł dołożyć Alejandro Berenguer, ale jego potężne uderzenie z dystansu obronił bramkarza Parmy.

Po zmianie stron zespołem nastawiony bardziej ofensywnie dalej było Torino. W 63. minucie ponownie swoją szansę dostał wspominany wcześniej Alejandro Berenguer, ale i tym razem nie zdołał on pokonać golkipera gospodarzy, a piłka, po jego strzale, przeleciała obok obramowania bramki.

Ostatnim, który mógł zmienić wynik meczu był Andrea Belotti. Włoski napastnik pomylił się jednak w w 86. minucie i strzelił wysoko nad poprzeczką. Na tym mecz się zakończył. Z tego remisu zadowolona może być zdecydowaniej bardziej Parma, która wyszła na to spotkanie ze zdecydowanie defensywnym nastawieniem.

Parma – Torino 0:0 (0:0)

Komentarze