Rekrutujemy do pracy w naszych mediach społecznościowych!

Rekrutacja
Rekrutacja

Euro 2020 za nami, czeka nas kolejny sezon z Serie A, a także innymi największymi ligami piłkarskimi. Rozwijamy się jako Grupa Goal.pl nie tylko w naszych serwisach, ale także w mediach społecznościowych. W związku z tym poszukujemy osób, które kochają piłkę nożną, znają się na niej, wiedzą, co “się sieje” w social mediach i są gotowe pracować wtedy, gdy w piłce nożnej dzieje się najwięcej – w weekendy i popołudniami.

Do naszego zespołu szukamy osoby, która będzie pomagała prowadzić media społecznościowe, głównie Facebooka i Twittera. Zależy nam na osobie, która świetnie orientuje się w świecie piłki nożnej, doskonale rozumie działanie social mediów, a także jest gotowa do pracy w weekendy i popołudniami. System pracy jest ustalany indywidualnie. To od Ciebie zależy, czy chcesz przychodzić do naszego nowoczesnego biura w Krakowie, czy wolisz pracę zdalną.

Oferujemy pracę w rozwijającym się serwisie, współpracę z ekspertami w swoich dziedzinach i wynagrodzenie na umowie freelancerskiej lub B2B. Jeśli to Cię zainteresowało, nie zwlekaj i prześlij do nas swoją aplikację ze zdjęciem na adres [email protected].

Komentarze