Reina wróci do Hiszpanii? Jest chętny na usługi 37-latka

Pepe Reina
Pepe Reina fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień Onda Cero bramkarz AC Milanu w osobie Pepe Reiny jest w trakcie negocjacji z Valencią. Przypomnijmy, że doświadczony golkiper po zakończeniu sezonu 2019/2020 w Premier League wrócił do teamu z miasta mody z wypożyczenia do Aston Vilii.

Czytaj dalej…

Warto zaznaczyć, że informacje w sprawie ewentualnej zmiany barw klubowych przez Reinę pojawiły się również na łamach Football Espana, Sky Sport Italia oraz na stronie internetowej Radia Rossonera.

Doświadczony bramkarz wciąż rozchwytywany

Doświadczony hiszpański bramkarz w ekipie z siedzibą na Estadio Mestalla miałby zastąpić Jaspera Cillessena. Przypomnijmy, że Reina ma na swoim koncie 139 spotkań w La Liga, w których 42 razy zachował czyste konto.

37-letni golkiper w przeszłości bronił barw między innymi takich ekip z Hiszpanii jak FC Barcelona, czy Villarreal CF. W reprezentacji swojego kraju Reina zanotował z kolei 38 meczów.

Dodajmy, że obecny kontrakt urodzonego w Madrycie bramkarza obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Rynkowa wartość Reiny szacowana jest na 650 tysięcy euro według Transfermarkt.de.

Komentarze