Reina: Trzeba zawsze dawać z siebie wszystko

Serie A
Serie A

AC Milan w sobotnim starciu w ramach włoskiej ekstraklasy pokonał w delegacji Genoę CFC 2:1. Po zakończeniu spotkania zadowolenia z takiego obrotu wydarzeń nie ukrywał Pepe Reina.

Czytaj dalej…

– Po moim błędzie w pierwszej połowie doświadczenie pomogło mi skoncentrować się na każdym szczególe i nie pozwolić, by moja głowa wymknęła się z gry – przekonywał hiszpański bramkarz Rossonerich w rozmowie z Milan TV.

– Jestem dumny z reakcji drużyny, zwłaszcza po naszej porażce z Fiorentiną i złej pierwszej połowie tutaj. Nigdy się nie poddaliśmy, próbowaliśmy to odwrócić, a na koniec przywieźć do domu cenne trzy punkty – dodał Reina.

– Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że prędzej, czy później uda nam się strzelić gola. Po prostu musieliśmy grać cały czas swoje. Nie jest to łatwe, w momencie, gdy zachwiana jest pewność siebie, ale mimo wszystko się nie poddaliśmy  – zaznaczył Hiszpan.

– Każdemu mogą zdarzyć się błędy, ale trzeba zawsze dawać z siebie wszystko na boisku. My właśnie tego dokonaliśmy. Przyjdzie czas, gdy będziemy pewniejsi siebie, a wraz z tym, nasze gra będzie lepsza – skwitował golkiper teamu z miasta mody.

Komentarze