Reina: Chcemy odkupić swoje winy

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

W najbliższą sobotę AC Milan zmierzy się w US Lecce w ramach ósmej kolejki włoskiej ekstraklasy. Starcie to będzie debiutem trenerskim Stefano Pioliego na stanowisku szkoleniowca Rossonerich. W samych pochlebnych słowach na temat nowego opiekuna teamu z miasta mody wypowiadał się w jednym z wywiadów Pepe Reina.

Czytaj dalej…

– Dla nas był to szczególnie trudny początek sezonu. Druga część będzie bardziej pozytywna dla Mediolanu – przekonywał hiszpański bramkarz w rozmowie z Włoską Agencją Informacyjną.

– Jestem pewny, że wraz z przybycie nowego szkoleniowca w naszych szeregach zagości pozytywne myślenie i spokój. Musimy pracować i szybko zająć się wdrażaniem pomysłów trenera w życie – kontynuował Reina.

– Jak najszybciej musimy być gotowi do tego, aby móc rywalizować w kolejnych spotkaniach. Pioli to bardzo dobry szkoleniowiec, mający duże doświadczenie w Serie A. To ktoś, kto bardzo dobrze zna te rozgrywki – zaznaczył golkiper mediolańczyków.

– Każdy z nas chce odkupić winy za nieudany start w lidze. Wszyscy wierzymy, że teraz będzie lepiej. Do tej pory nie potrafiliśmy sprostać oczekiwaniom, ale jesteśmy dobrej myśli, że teraz będzie lepiej – zaznaczył Reina.

Komentarze