Realny scenariusz z nowym napastnikiem Milanu

Andrea Belotti
Andrea Belotti fot. PressFocus

AC Milan ma obsesję, aby jeszcze przed startem nowego sezonu wzmocnić się w ataku. Najnowsze doniesienia Fichajes.net sugerują, że Andrea Belotti jest wciąż na celowniku Rossonerich.

  • AC Milan już od dłuższego czasu celuje w transfer Andrei Belottiego
  • Rossoneri nie potrafili jednak porozumieć sie z Torino w sprawie sumy odstępnego
  • 28-latek aktualnie jest wolnym zawodnikiem i może trafić do mediolańskiej ekipy za darmo

Milan znów zaczął marzyć o pozyskaniu Belottiego

AC Milan szuka wzmocnień w ofensywie, a wpływ na to ma kontuzja Zlatana Ibrahimovicia. Szwedzki napastnik będzie wyłączony z gry na początku sezonu z powodu kontuzji. Jednocześnie nowy napastnik w szeregach ekipy ze Stadio San Siro miałby pozwolić odetchnąć czasami Rafaelowi Leao.

Fichajes.net twierdzi, że odżył temat Andrei Belottiego w kontekście transferu do Milanu. Zawodnik od dobrych kilku lat regularnie łączy jest z różnymi klubami. Fakt jest jednak taki, że piłkarz wciąż nie zmienił pracodawcy, reprezentując barwy Torino.

Wygląda jednak na to, że kolejną próbę pozyskania Belottiego planują działacze aktualnych mistrzów Serie A. Kilka lat temu próba okazała się bezskuteczna. Teraz jednak szanse na transfer są większa. Jednocześnie zielone światło na rozmowy w sprawie pozyskania reprezentanta Włoch dał trener Stefano Pioliego, który podobno jest zdania, że Belotti może być bardzo pożyteczny dla mediolańskiej ekipy.

28-latek aktualnie pozostaje bez klubu, po tym, jak wygasł jego kontrakt z klubem ze Stadio Olimpico. Torino chciała przedłużyć umowę z Belottim, ale inną wizję swojej przyszłości ma sam zainteresowany.

44-krotny reprezentant Włoch ma na swoim koncie 270 występów w lidze włoskiej. Zdobył w nich 106 bramek.

Czytaj więcej: Milan znów przegra walkę o zawodnika z klubem z Premier League?

Komentarze

Comments 6 comments

AC Milan ma obsesję, aby jeszcze przed startem nowego sezonu wzmocnić się w ataku.

Dobrze,że nie ma fatalnego zauroczenia. Gdyby Milan miał obsesję na tym punkcie to chciałby kogoś bardziej znanego niż Belotti.

Wszystkich użytkowników, których obrażałem gorąco przepraszam za swoje zachowanie. Posłuchałem Waszych rad, za które niezmiernie jestem wdzięczny. Już po pierwszej konsultacji psychiatryczno-psychologicznej stwierdzono u mnie chorobę afektyeną dwubiegunową wraz ze schizofrenią. Mam nadzieję kontynuować leczenie, a jak czasami kogoś urażę z góry przepraszam. Jeszcze raz wybaczcie.

Szanowna redakcjo ten Gargamell co napisał komentarz o 16. lipca 2022 o 18:44 to podróbka.
Proszę o sprawdzenie i usunięcie jego konta.
_________________________________________________________________________
Podrabiany Gargamellu zapomniałeś o 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ten artykuł pisany przez gówno dziennikarzy, szukających tanich sensacji. Po pierwsze jaką Milan ma obsesję by wzmocnić atak?! My potrzebujemy prawego skrzydła, środkowego obrońcy, względnie lewego obrońcy i kogoś na “10” Druga sprawa to bardziej on chce do nas niż my go chcemy. Po trzecie co ma do tego ze on odciąży Leao i po czwarte wreszcie pisanie że on musi przyjść bo kontuzje ma Ibra… Po to przyszedł Origi