Fiorentina poznała cenę za Odriozola

Alvaro Odriozola
Alvaro Odriozola PressFocus

Według włoskiej prasy latem Fiorentina będzie chciała wykupić z Realu Madryt Alvaro Odriozola. Zawodnik przebywa obecnie we Florencji na zasadzie wypożyczenia. Królewscy oczekują za swojego gracza przynajmniej 20-25 mln euro.

  • Real Madryt oczekuje za Odriozola przynajmniej 20 mln euro
  • Nie wiadomo, czy Fiorentinę będzie stać na taki wydatek
  • Hiszpan chciałby zostać we Florencji na dłużej

Hiszpan chce kontynuować karierę w Toskanii

Reprezentant Hiszpanii regularnie występuje w tym sezonie na Stadio Artemio Franchi. W trwającej kampanii zaliczył już 20 występów we wszystkich rozgrywkach.

Odriozola dołączył do Fiorentiny na zasadzie wypożyczenia. Umowa obowiązuje do lata 2022 roku. Hiszpan swoimi dobrymi występami przekonał do siebie szefów klubu z Florencji, którzy chcieliby pozyskać go na stałe.

Jednak jak podaje lokalna gazeta La Nazione cena wywoławcza Realu Madryt wynosi około 20-25 mln euro. Okaże się, czy Fiorentina jest w stanie zapłacić taką kwotę za Odriozola. Sam piłkarz jest otwarty na transfer definitywny do Florencji, gdzie chętnie spędziłby najbliższe lata kariery.

Odriozola udzielił w ostatnim czasie wywiadu, w którym wychwalał ekipę z Toskanii. – Ten klub oznacza pasję, jest sposobem na życie. To przede wszystkim możliwość reprezentowania jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Fiorentina to jedna wielka rodzina, a kibice dają dodatkowy impuls – przyznał Hiszpan.

Zobacz także: Vlahović chce podążyć drogą Higuaina i Ronaldo

Komentarze