Roma na dobrej drodze, aby pozyskać piłkarza Leeds

Rasmus Kristensen
Rasmus Kristensen IMAGO / News Images

Jak informuje Nicolo Schira, Roma jest na końcowym etapie rozmów z Leeds United w sprawie Rasmusa Kristensena. Duński defensor ma trafić do stolicy Włoch na zasadzie wypożyczenia. Przybycie 25-latka oznacza problemy dla Nicoli Zalewskiego, bowiem nominalną pozycją zawodnika jest bok obrony.

  • Rasmus Kristensen wkrótce zasili szeregi Romy
  • Duńczyk trafi do stolicy Włoch na zasadzie wypożyczenia
  • Przybycie 25-latka oznacza problem dla Nicoli Zalewskiego

Media: Rasmus Kristensen zostanie zawodnikiem Romy

Według doniesień Nicolo Schiry, szeregi Romy wkrótce zasili nowym defensor. Mowa o Rasmusie Kristensenie, który wkrótce opuści Leeds United i dołączy do zespołu “Giallorossich” na zasadzie wypożyczenia. 25-latek ma obsadzić pozycję prawego wahadłowego, a ta rola w ekipie Jose Mourinho potrzebuje wzmocnienia.

Przybycie Rasmusa Kristensena do stolicy Italii oznacza problem dla Nicoli Zalewskiego. Polak w końcowej fazie minionego sezonu często występował na pozycji prawego wahadłowego. Wkrótce tę rolę może pełnić Rasmus Kristensen, który udowodnił na poziomie Premier League, że drzemie w nim ogromny potencjał.

14-krotny reprezentant Danii jednak nie pomógł drużynie Leeds United w utrzymaniu. W sezonie zakończonym spadkiem drużyny z Premier League rozegrał 26 spotkań. W tym czasie udało mu się trzykrotnie wpisać na listę strzelców oraz zanotować jedną asystę.

Sprawdź także: Zawodnik Milanu wzbudził zainteresowanie Torino

Komentarze