Ranocchia: Zrobiliśmy krok do przodu

Andrea Ranocchia
Andrea Ranocchia fot. Sport Pictures

Dopiero drugie, całe spotkanie rozegrał w tym sezonie Andrea Ranocchia. Zawodnik Interu nie krył swojego wielkiego zadowolenia po meczu z Rapidem Wiedeń (4:0), o czym chętnie opowiedział włoskim dziennikarzom – donos portal Football Italia.

Czytaj dalej…

– Nasza ostatnia wygrana była bardzo przekonująca. Jesteśmy zadowoleni z tego dwumeczu, ale chcemy dojść aż do finału. To nasz cel na ten sezon. Chcemy wygrać to trofeum – powiedział Ranocchia w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Włoski obrońca został także zapytano o brak w składzie Mauro Icardiego. Defensor Interu powiedział, że brak najlepszego napastnika pomógł jego zespołowi dojrzeć jako grupa.

– Zebraliśmy się razem i zrobiliśmy coś ekstra. To ważne. Czasami trzeba zrobić krok wstecz, aby iść dalej. Pokazaliśmy, że jako drużyna jesteśmy bardzo mocni – skomentował.

– Nie zmienia to jednak faktu, że Mauro jest graczem Interu i niezależne od opaski kapitana jest dla nas bardzo ważny. Pamiętajcie ile on zrobił dla tego klubu w ostatnich latach – dodał.

– Jestem szczęśliwy, że trener dał mi zagrać od samego początku. Nigdy nie jest to łatwe, kiedy nie grasz regularnie, ale ja czuje się dobrze i pokazałem to na boisku – podsumował Ranocchia.

Andrea Ranocchia rozegrał w tym sezonie zaledwie trzy spotkania, w których strzelił jednego gola. Na boisku spędził łącznie 191 minut.

Komentarze