Ranocchia opuści Inter? Decydujące rozmowy

Andrea Ranocchia
Andrea Ranocchia fot. Sport Pictures

Do zamknięcia okna transferowego pozostały niespełna dwa tygodnie, a w dalszym ciągu niewyjaśniona pozostaje najbliższa przyszłość Andrei Ranocchii. 32-letni obrońca od wielu tygodni jest łączony z opuszczeniem klubu. Niewykluczone, że decyzje w tej sprawie zapadną jeszcze w tym tygodniu, bowiem do Mediolanu na rozmowy z Interem przyjechali reprezentanci piłkarza.

Czytaj dalej…

Doświadczony zawodnik nie może narzekać na brak chętnych. Najpoważniejsze zainteresowanie wyrażają nim przedstawiciele Genoi, w której piłkarz miał już okazję występować w przeszłości. Ranocchia znajduje się również w kręgu zainteresowań Parmy i Sassuolo.

Reprezentanci piłkarza mają już zaplanowane spotkanie z władzami Nerazzurrich, a tematem rozmowy będzie oczywiście przyszłość ich klienta.

Ranocchia jest zawodnikiem Interu Mediolan od stycznia 2011 roku. Wówczas zawodnik przeniósł się do klubu z San Siro za 13 milionów euro z Genoi. W międzyczasie był wypożyczany także do zespołów Sampdorii Genua (druga połowa sezonu 2015/16) i Hull City (druga połowa sezonu 2016/2017).

32-latek w zespole Interu rozegrał łącznie 207 spotkań, zdobywając 13 bramek. W ostatnich sezonach nie mógł jednak liczyć na regularne występy. W sezonie 2019/20 rozegrał tylko siedem meczów na boiskach Serie A.

Komentarze