Ranieri odrzucił możliwość prowadzenia Sampdorii

Claudio Ranieri
Claudio Ranieri PressFocus

Jak informuje Fabrizio Romano, Claudio Ranieri nie zostanie nowym trenerem Sampdorii. Włoch odrzucił ofertę klubu z Ligurii i wciąż pozostaje dostępny na rynku.

  • Claudio Ranieri nie zostanie nowym trenerem Sampdorii
  • Fabrizio Romano informuje, że Włoch odrzucił propozycję klubu z Ligurii
  • Wśród pozostałych kandydatów pozostaje Roberto D’Aversa

Sampdoria nadal szuka następcy Giampaolo

W niedzielę ze stanowiska pierwszego trenera Sampdorii zwolniony został Marco Giampaolo. Ekipa z Genoi fatalnie spisuje się w obecnym sezonie Serie A i po ośmiu kolejkach z zaledwie dwoma punktami zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Po kolejnej porażce, tym razem z Monzą 0:3, władze klubu straciły cierpliwość i pozbyły się dotychczasowego szkoleniowca.

Właściwie, gdy tylko pojawił się oficjalny komunikat o zwolnieniu Giampaolo, w mediach pojawiło się kilka nazwisk w roli kandydatów na nowego trenera Sampdorii. Najczęściej przewijała się jednak kandydatura Claudio Ranierego, który pozostaje bez pracy od stycznia 2022 roku po rozstaniu z Watfordem.

Fabrizio Romano donosi jednak, że Ranieri zdecydował się odrzucić propozycję Sampdorii i nadal pozostaje “do wzięcia”. W poniedziałek w niektórych włoskich mediach można było przeczytać o kontaktach obu stron, ale okazuje się, że porozumienie nie zostało osiągnięte.

Wśród pozostałych kandydatów na nowego szkoleniowca Sampdorii wymieniany jest także Roberto D’Aversa. Oficjalny komunikat w sprawie wyboru nowego trenera powinien nadejść w najbliższych dniach.

Zobacz również: Alfonso Pedraza celem Interu Mediolan

Komentarze

Comments 4 comments

U W A G A !
____________
Uprzejmie proszę administratorów strony seriea.pl o USUNIĘCIE konta
powyższego osobnika, który ma taki sam nick jak ja.
Fałszywe konto zostało założone prawdopodobnie 4 października 2022 r.
____________
Z góry bardzo dziękuję administratorom serwisu.