Rangnick dobiera współpracowników do pracy w Milanie

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Ralf Rangnick, który jest coraz bliżej zatrudnienia w Milanie, chciałby otoczyć się ośmioma współpracownikami. Jak informuje La Gazzetta dello Sport, wśród nich ma nie zabraknąć Włochów, którzy mieliby pomóc Niemcowi dostosować się do lokalnych warunków.

Czytaj dalej…

Rangnick, który w klubie z Mediolanu miałby być odpowiedzialny nie tylko za prowadzenie zespołu, ale także za transfery, chciałby mieć możliwość współpracy z wyznaczonymi przez siebie osobami. Niektórzy z nich pracują obecnie w klubie z San Siro. W sztabie Rangnicka mają pozostać bardzo cenieni w klubie Hendrik Almstadt i Geoffrey Moncada.

Braida wróci do Milanello?

Zatrudnienie Rangnicka będzie wiązało się również z rozstaniami. Z klubem prawdopodobnie pożegnają się Paolo Maldini i Frederic Massara, ale klub i niemiecki szkoleniowiec mają już kandydatów do ich zastąpienia. Do Mediolanu miałby wrócić doświadczony Ariedo Braida – informuje La Gazzetta dello Sport.

Rangnick chce również współpracować z Daniele Bonerą, który pracował w sztabie zarówno Marco Giampaolo, jak i Stefano Pioliego. Były piłkarz Milanu jest bardzo ceniony przez zawodników zespołu.

Komentarze