Ramsey z porozumieniem z Juve?

Aaron Ramsey
Aaron Ramsey fot. Abaca / Hepta / SPORT PICTURES

Według wielu mediów na Półwyspie Apenińskim tej zimy szeregi Juventusu FC zasili Aaron Ramsey. Walijczyk ma kontrakt z Arsenalem FC tylko do końca sezonu, co sprawia, że zainteresowanie na rynku transferowym jego osobą jest bardzo duże. Zawodnik ma już możliwość, aby związać się z nowym pracodawcą, do którego trafiłby po zakończeniu sezonu.

Czytaj dalej…

Według doniesień La Gazzetta dello Sport sternicy mistrzów Włoch zaproponowali piłkarzowi umowę, dzięki której Ramsey mógłby zarobić 6,5 miliona euro rocznie. Ponadto zawodnik mógłby liczyć na dodatkowe bonusy.

500 tysięcy euro Ramsey mógłby otrzymać w przypadku rozegrania 50 meczów, a kolejne pół miliona euro zasiliło by konto piłkarza, gdyby ten miał na swoim koncie minimum 70 spotkań rozegranych w koszulce Bianconerich.

Ramsey może trafić do Juventusu latem, chociaż Corriere dello Sport sugeruje, że decydenci mistrzów Włoch robią, co w ich mocy, aby pozyskać zawodnika wcześniej.

Dodajmy, że Juve jest gotowe wyłożyć na pozyskanie reprezentanta Walii 5 mln euro. Zawodnik znajduje się tez na celowniku Bayernu Monachium, Paris Saint-Germain, czy Realu Madryt.

Komentarze