Raiola skomentował sytuację Donnarummy i De Ligta

Mino Raiola
Mino Raiola fot. PressFocus

Gianluigi Donnarumma i Matthijs De Ligt to zawodnicy, których interesy reprezentuje Mino Raiola. Znany menedżer piłkarski skomentował ostatnio sytuację obu piłkarzy. Jednocześnie agent piłkarskie wziął na swoje barki odpowiedzialność za to, że kilka razy doszło do wolnych transferów z udziałem zawodników, z którymi współpracuje.

  • Mino Raiola to jeden z najpopularniejszych agentów piłkarskich na świecie
  • Znany menedżer wypowiedział się ostatnio na temat sytuacji Gigi Donnarummy i Matthijsa De Ligta
  • Agent w przypadku obu zawodników zachowuje spokój

“Nie muszę być święty”

Gianluigi Donnarumma latem trafił do Paris Saint-Germain. Tymczasem Matthijs De Ligt broni aktualnie barw Juventusu. Na temat obu Raiola zabrał głos.

– Nie wiem, czy to jakiś kłopot, że Donnarumma musi rywalizować o miejsce w składzie PSG z Keylorem Navasem. Myślę, że każdy tak naprawdę wie, jak skończy się ta historia. Jestem spokojny o Gigiego. Potrzebna jest cierpliwość. Rozumiem jednak, że znalazł się w sytuacji, która nie jest mu znana – mówił Raiola.

Wkrótce może dojść do spotkania słynnego menedżera z działaczami Juve. Głównym tematem w trakcie spotkania może być przyszłość De Ligta. – Rozmowa na ten temat powinna odbyć się w maju, a nie teraz. Mamy listopad. Dzisiaj nie jest odpowiedni czas, aby rozmawiać o przyszłości tego piłkarza – rzekł menedżer.

Włoskie kluby walczą z zawodnikami, którzy nie chcą przedłużać swoich umów z klubami. Tym samym zmieniają pracodawców na zasadzie wolnych transferów. Raiola powiedział, że chętnie weźmie na siebie winę w imieniu swoich klientów.

– Naszą funkcją jest również ponoszenie winy. Nie wszystko, co udało mi się wypracować, było dobre. Nie wszystko było też złe. Muszę z tym żyć. Nie jestem człowiekiem, który musi być święty – zakończył menedżer piłkarski.

Czytaj więcej: Nedved zapowiedział przebudowę składu Juventusu

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze

Comments 2 comments

Sytuacja Donnarummy jest kolejny problemem Mancio i jeśli sytuacja nie zostanie rozwiązana do marca, to nie wiem, czy odważyłbym się wystawić na tak ważne mecze, jak baraże zawodnika, która gra mało i w kratkę. Jego brak ogrania już widac było w ostatnich meczach i mogło się to skończyć stratą 2 bramek w końcówkach. Tylko, kto za niego? Buffon 🙂