Raiola enigmatycznie o przyszłości Donnarummy

Gianluigi Donnarumma
Gianluigi Donnarumma PressFocus

Mino Raiola powiedział dziennikarzom, by zostawili Donnarummę w spokoju, sugerując, że poprowadzi tajne rozmowy odnośnie przyszłości podopiecznego.

Mino Raiola przybył do mediolańskiego hotelu, Palazzo Parigi, gdzie w czwartek odbyło się zgromadzenie oficjeli Serie A.

Jeden z najpotężniejszych agentów piłkarskich na świecie początkowo odmówił komentarzy dziennikarzom, ale ostatecznie zatrzymał się i wypowiedział się o przyszłości Gianluigiego Donnarummy i Zlatana Ibrahimovicia.

Musicie zostawić Gigiego [Donnarummę] w spokoju, bo próbuje osiągnąć coś niezwykle ważnego dla Milanu i swojej kariery. Reszta zostanie załatwiona w tajemnicy, bez dawania wam znać o czymkolwiek. Tak właśnie jest i zawsze tak będzie – powiedział Mino Raiola dziennikarzom.

Następnie agent pochwalił innego ze swoich podopiecznych, Zlatana Ibrahimovicia.

Ibrahimović mnie nie zaskoczył. Mówiłem, że Zlatan jest jedyną osobą, która może uratować Milan i okazało się, że miałem rację – powiedział na temat doświadczonego lidera mediolańskiego zespołu.

Szwed w zeszły weekend zdobył dwa gole przeciwko Crotone i po drugim z nich przesłał wiadomość do włodarzy Milanu, unosząc dwa palce, jakby mówił: “zdobyłem kolejną bramkę”. Włoskie media sugerują, że Ibrahimović w ten sposób przekazuje klubowi, że jest gotowy do podpisania nowego kontraktu.

Musicie zapytać go, co miał na myśli. Nie wiem, co chce teraz zrobić, ale to ktoś, przy kim każdy piłkarz staje się lepszy. Jest bezinteresowny i potrzebny Milanowi, aby wrócił tam, gdzie jego miejsce. W klubie to wiedzą. A ja jestem szczęśliwy z powodu Iby, Milanu i kibiców – powiedział Raiola.

AC Milan, dowodzony przez dwóch podopiecznych Raioli, pozostaje liderem Serie A i w sobotę zmierzy się ze Spezią.

Komentarze