Rabiot puszcza oczko w kierunku Juventusu?

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot PressFocus

Adrien Rabiot strzelił dwie bramki w meczu Juventusu z Sampdorią i zaliczył kolejny dobry występ w trwającej kampanii. Francuz po meczu udzielił wywiadu, w którym nie chciał odnosić się do swojej przyszłości, ale włoskie media uważają, że pomocnik zasugerował możliwość pozostania w Turynie.

  • Wciąż nieznana jest przyszłość Adriena Rabiota
  • Francuz po sezonie zostanie wolnym zawodnikiem
  • Włoskie media zwracają uwagę na ostatnie słowa pomocnika

Rabiot nie wyklucza możliwości pozostania w Juventusie?

Kontrakt Adriena Rabiota z Juventusem wygasa w czerwcu tego roku i wciąż nie wiadomo, czy pozostanie w Turynie na kolejny sezon. Francuz niejednokrotnie podkreślał, że kluczowa dla niego jest możliwość gry w Lidze Mistrzów.

Po meczu z Sampdorią Rabiot mówił, że czuje się szczęśliwy w Turynie i zamierza strzelać dla Juventusu kolejne bramki. Włoskie media uważają, że to dobry znak dla Starej Damy, bowiem pomocnik nie wyklucza możliwości przedłużenia kontraktu z zespołem bianconerich.

– W tej chwili o niczym nie myślę. Cieszę się, że mogę pomóc zespołowi, a potem zobaczymy. Jestem tutaj szczęśliwy, dlatego strzelam tyle bramek i myślę, że będę strzelał jeszcze więcej – przyznał Rabiot po końcowym gwizdku.

Wszystko wskazuje na to, że saga z udziałem pomocnika Juventusu będzie trwała aż do zakończenia obecnych rozgrywek.

Zobacz również: Inter wycenił Dumfriesa. Kluby Premier League muszą słono zapłacić

Komentarze