Rabiot może wrócić do ojczyzny. Jest zainteresowanie

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot Pressfocus

Satysfakcjonująca oferta sprawi, że Juventus zgodzi się na to, aby klub opuścił Adrien Rabiot. Najnowszy chętny na sprowadzenie Francuza to czołowy klub Ligue 1.

  • Adrien Rabiot wciąż ma zgodę Juventusu na opuszczenie klubu
  • Piłkarzem interesuje się drużyna z jego ojczyzny
  • Poważne rozmowy mają rozpocząć się za kilkanaście dni

Kontuzja Pogby nic nie zmienia

Nie od dziś wiadomo, że środek pola to pięta achillesowa Juventusu. Stąd w ostatnim roku do klubu trafili: Manuel Locatelli, Denis Zakaria oraz Paul Pogba. Turyńczycy oprócz sprowadzenia dobrych pomocników, postanowili rozstać się ze zbędnymi ogniwami w tej formacji. W klubie nie ma już Aarona Ramsey’a, którego kontrakt został rozwiązany. Następny w kolejce jest Adrien Rabiot.

Niektórzy mogli mieć wątpliwości, czy Juventus powinien pozbyć się Rabiota wobec kontuzji Pogby, który w najgorszym scenariuszu może pauzować nawet przez kilka miesięcy. Jak się okazuje, w Turynie nie myślą w ten sposób i ich zamiarem pozostaje rozstanie z Rabiotem.

Francuski pomocnik łączony był już wielokrotnie z Premier League. W kontekście Rabiota wymieniano Chelsea i Liverpool, czyli kluby atrakcyjne dla 27-latka. Zabrakło jednak konkretów od tych zespołów. Rabiot nie chciał trafić zaś do Newcastle, które było nim zainteresowane. Być może Francuz bardziej ochoczo spojrzy na drużynę ze swojej ojczyzny, czyli AS Monaco. Klub ten walczy o Ligę Mistrzów. W trzeciej rundzie zmierzy się z PSV. Po zakończeniu tego dwumeczu mają rozpocząć się poważne rozmowy w sprawie Rabiota.

Czytaj także: Atalanta finalizuje transfer skrzydłowego z Bundesligi

Komentarze

Na temat “Rabiot może wrócić do ojczyzny. Jest zainteresowanie