Rabiot zmienił nastawienie? Ważna informacja dla Juventusu

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot fot. PressFocus

Adrien Rabiot wcale nie musi opuścić szeregów Juventusu po sezonie. “Tuttosport” podaje, że reprezentant Francji jest otwarty na kontynuowanie swojej kariery w Turynie.

  • Latem Adrien Rabiot był przymierzany do Manchesteru United
  • Transfer nie doszedł do skutku, a obecny sezon miał być dla niego ostatnim w barwach Juventusu
  • Okazuje się, że reprezentant Francji może finalnie przedłużyć kontrakt ze “Starą Damą”

Niespodziewany zwrot akcji

Adrien Rabiot i Juventus to związek, który miał się zakończyć już minionego lata. Włodarze klubu liczyli się z odejściem Francuza, dlatego po pozyskaniu Paula Pogby sięgnęli jeszcze po Leandro Paredesa. Rabiot miał dołączyć do Manchesteru United, lecz na przeszkodzie stanęły jego wygórowane żądania dotyczące pensji. Ostatecznie został w Turynie, choć ten sezon miał być dla niego ostatnim.

W przyszłym roku wygasa bowiem kontrakt Rabiota, a “Stara Dama” nie była w stanie zaoferować mu zadowalających warunków. Łączy się go z Paris Saint-Germain, a według mediów przeprowadzka do Chelsea miałaby się ziścić już w styczniu. “Tuttosport” podaje natomiast informacje, które powodują zwrot o 180 stopni.

27-latek ma być otwarty na kontynuowanie współpracy z Juventusem. To zaskakująca wiadomość, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze postanowienia. Nie ulega wątpliwościom, że pod nieobecność kontuzjowanych Rabiot stał się bardzo istotną postacią na boisku, a w niedawnym spotkaniu Ligi Mistrzów z Maccabi Hajfą dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Być może to właśnie rosnąca pozycja w zespole skłoniła go do kontynuowania swojej kariery w Turynie.

Zobacz również: Juventus wytypował cel transferowy na lato 2023

Komentarze

Na temat “Rabiot zmienił nastawienie? Ważna informacja dla Juventusu