Pulisic: Jestem wielkim optymistą co do przyszłości w Milanie

Christian Pulisic
Christian Pulisic IMAGO / Buzzi

Christian Pulisic wziął udział w jednej z konferencji prasowej, będąc na zgrupowaniu reprezentacji USA. 24-letni skrzydłowy został zapytany o swoje odczucia po przeprowadzce do Milanu. Zawodnik przyznał, że jest wielkim optymistą co do swojej przyszłości w czerwono-czarnych barwach. Wypowiedź Amerykanina zacytował portal “ACMilan.com.pl”.

  • Christian Pulisic wziął udział w konferencji prasowej na zgrupowaniu kadry USA
  • Skrzydłowy zabrał głos nt. swojego transferu do Milanu
  • 24-latek przyznał, że jest wielkim optymistą

Christian Pulisic o transferze do Milanu

Christian Pulisic w letnim okienku transferowym zamienił Chelsea na Milan. Koszt przeprowadzki Amerykanina na Półwysep Apeniński wyniósł 20 milionów euro. 24-letni skrzydłowy zaimponował w swoich pierwszych występach w nowych barwach i został zapytany na jednej z konferencji prasowej na zgrupowaniu reprezentacji USA o swoje odczucia po przeprowadzce do Serie A.

Dla mnie to świetna sprawa. Mogę grać w nowej drużynie i lidze, zacząć ponownie w pięknych okolicznościach. Z pewnością to był dla mnie odpowiedni moment, dobrze się bawię grając. Muszę teraz tylko tak kontynuować. Jestem wielkim optymistą co do swojej przyszłości w Milanie – powiedział były piłkarz Borussii Dortmund.

Reprezentant Stanów Zjednoczonych w obecnie trwającym sezonie włoskiej ekstraklasy rozegrał trzy spotkania. Udało mu się już dwukrotnie wpisać na listę strzelców i szybko stał się jednym z ulubieńców kibiców z San Siro.

Sprawdź także: Wychowanek Bayernu wyląduje na Stadio Via del Mare

Komentarze