Mistrzowie Francji są zainteresowani nie tylko usługami Paulo Dybali – donosi Corriere della Sera. Na ich celowniku znajdować się ma także Miralem Pjanić.
Władze PSG miały już nawet skontaktować się z agentem Bośniaka i złożyć ofertę związaną z usługami zawodnika Juventusu. Przedstawiciel Pjanica miał z kolei przekazać ją Fabio Paraticiemu, dyrektorowi sportowemu Starej Damy.
Te same źródło podaje, że Juventus byłby skłonny rozstać się ze swoim pomocnikiem, ale za kwotę nie mniejszą niż 80 milionów euro. 29-latek jest bowiem bardzo ceniony w Turynie, a Maurizio Sarri widzi w nim zawodnika podstawowej jedenastki na sezon 2019/2020.
Przypomnijmy, że Pjanić dołączył do Starej Damy w 2016 roku. Od tego czasu zdobył z Juventusem m.in trzy Mistrzostwa Włoch oraz dwa Puchary Włoch, a także miał okazję zagrać w finale Ligi Mistrzów.
Komentarze