PSG oferuje 80 mln euro za gwiazdę Lazio

Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic PressFocus

Paris Saint-Germain jest gotowe złożyć super ofertę za gwiazdę Lazio Rzym. Sergiej Milinković-Savić już od kilku sezonów wzbudza zainteresowanie największych europejskich klubów, mimo to wciąż występuje na Stadio Olimpico.

  • Milinković-Savić od kilku sezonów łączony jest z największymi europejskimi markami
  • PSG jest skłonne zapłacić za Serba 80 mln euro
  • Lazio chcąc przebudować latem zespół może zdecydować się na sprzedaż swojej gwiazdy

Lazio planuje przemeblować skład

27-letni serbski pomocnik, największa gwiazda drużyny prowadzonej przez Mauricio Sarriego, znajduje się na liście życzeń Juventusu, Realu Madryt czy Manchesteru United, ale Claudio Lotito nie chce pozbywać się Milinkovicia-Savicia. Prezes Lazio szczególnie negatywnie nastawiony jest do negocjacji ze Starą Damą. Zdaniem włoskich mediów bianconeri już niejednokrotnie próbowali podjąć temat transferu Serba do stolicy Piemonu, ale za każdym razem nieskutecznie.

Jak donosi Il Messaggero, prezes Paris Saint-Germain Nasser Al Khelaifi podczas ostatniej podróży do Rzymu spotkał się przedstawicielami Serba, aby porozmawiać o ewentualnym transferze pomocnika do Francji.

Claudio Lotito oczekuje za swojego zawodnika 100 mln euro. Zdaniem włoskich źródeł PSG jest gotowe zaoferować około 80 mln euro.

Czy taka kwota zadowoli Lazio? Tego Włosi pewni nie są. Uważają natomiast, że Lotito chętniej usiądzie do rozmów z Francuzami niż chociażby z Juventusem. Mając na uwadze, że coraz częściej mówi się, że latem biancocelesti będą chcieli przemeblować pierwszy zespół to niewykluczone, że będą skłonni do negocjacji. Taka suma z pewnością pozwoliłaby im na wzmocnienie składu na kilku pozycjach.

Zobacz również: Bonucci może nie wystąpić przeciwko Villarreal

Komentarze

Comments 2 comments