PSG ma ofertę dla Allegriego

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. Grzegorz Wajda

Massimiliano Allegri jeszcze kilka dni temu potwierdził, że zostanie w Turynie na kolejny sezon. Dziennikarze Corriere dello Spor twierdzą jednak, że PSG szykuje dla niego rewelacyjną ofertę, aby jeszcze tego lata sprowadzić go do Ligue 1.

Czytaj dalej…

Paryżanie nie są bowiem zadowoleni z Thomasa Tuchela, aktualnego opiekuna klubu. Paris Saint-Germain szybko odpadło w tym sezonie z Ligi Mistrzów, ma bardzo słabą końcówkę sezonu w Ligue 1, a na dodatek przegrało w finale Pucharu Francji.

Włodarze francuskiego klubu chcą więc zmiany na stanowisku trenerskim, a ich marzeniem ma być Max Allegri, aktualny opiekun Starej Damy. Włoscy dziennikarze twierdzą, że klubie z Ligue 1 może zaoferować włoskiemu szkoleniowcowi nawet podwojenie zarobków, a dodatkowo obiecuje bardzo duży budżet transferowy na najbliższe lato.

Przypomnijmy, że Max Allegri jest związany z Juventusem od 2014 roku. W swojej karierze wygrał m.in. sześciokrotnie mistrzostwo Włoch, a także dwukrotnie dochodził ze Starą Damą do finału Ligi Mistrzów. Jego kontrakt z turyńskim klubem jest ważny do 2020 roku.

Komentarze