Giganci chcieli nowego obrońcę Torino

Perr Schuurs
Perr Schuurs PressFocus

Perr Schuurs latem przeniósł się z Ajaksu Amsterdam do Torino, ale wcześniej zainteresowanie jego osobą wyrażały czołowe europejskie kluby. Menedżer 22-letniego piłkarza przyznał, że do siebie starali się sprowadzić go przedstawiciele takich klubów jak Liverpool, PSG czy Tottenham.

  • Peer Schuurs od lata występuje we włoskim Torino
  • 22-letni Holender miał również oferty z innych klubów
  • Pozyskaniem Schuursa interesowały się PSG, Liverpool i Tottenham

Nowy piłkarz Torino z innymi ofertami

Schuurs latem przeniósł się jednak do Torino, które wyłożyło za niego 9 milionów euro plus dwa miliony euro w bonusach. Menedżer zawodnika George Gardi przyznał, ze jego klientem interesowały się także inne kluby.

– Kiedy po raz pierwszy dyrektor pokazać mi listę klubów chętnych do pozyskania Perra, myślałem, że to niemożliwe. Swoje ruchy wykonały bowiem Tottenham, PSG i Liverpool – powiedział Gardi. 

– Overmars odrzucił wyższe oferty niż ta złożona przez Torino. Jego planem było zatrzymanie go w klubie przez kilka sezonów i sprzedanie go za wysoką kwotę, podobnie jak De Ligta – kontynuował.

– Z czasem Schuurs spadł w hierarchii zawodników. Timber i Lisandro Lopez, który dołączył do Manchesteru United, grali od początku. Ale on zawsze dobrze sobie radził, kiedy dostawał szansę. Kiedy Torino pojawiło się ze swoją ofertą, uznaliśmy, że to najlepszy klub dla jego przyszłości – dodał. 

Zobacz także: Torino wypożyczyło zawodnika Interu

Komentarze