Przyszłość Pogby wyjaśniona. “Jego sytuacja jest jasna”

Paul Pogba
Paul Pogba fot. Imago/Marco Canoniero
  • Paul Pogba jest kuszony przez kluby z Arabii Saudyjskiej
  • Media sugerowały, że po nieudanym sezonie Juventus będzie chciał się go pozbyć
  • Dyrektor sportowy Starej Damy zakomunikował, że Francuz zostaje w Turynie

Stara Dama nie zrezygnuje z kluczowego gracza

Po wygaśnięciu kontraktu z Manchesterem United latem 2022 roku Paul Pogba wrócił do Juventusu, gdzie w trakcie swojej piłkarskiej kariery radził sobie najlepiej. Kibice bardzo cieszyli się z tego ruchu i mieli gigantyczne oczekiwania wobec pomocnika, który w szczytowej formie jest jednym z najlepszych na świecie.

Sezon 2022/2023 ułożył się dla Francuza fatalnie. Poważnej kontuzji doznał już w trakcie przygotowań do rozgrywek. Na boisku pojawił się dopiero pod koniec kampanii, choć problemy zdrowotne dalej się za nim ciągnęły.

Media sugerowały, że ogromna pensja Pogby może skłonić Juventus do rozstania się po nieudanym sezonie. Zwłaszcza, że pomocnikiem bardzo poważnie interesowały się ekipy z Arabii Saudyjskiej. Przy okazji oficjalnej konferencji prasowej dyrektor sportowy klubu zapewnił, że Pogba zostanie w Turynie.

– Jego sytuacja jest jasna. To zawodnik, który wraca po bardzo ciężkim sezonie i my na niego czekamy. Jest dla nas kluczowy. Jego doświadczenie, umiejętności. Chcemy, aby był mentorem dla wielu młodszych kolegów z drużyny – powiedział Cristiano Giuntoli.

Zobacz również: Kibice Interu z wiadomością do Lukaku. “Sprzedajesz się temu, kto da więcej”

Komentarze