Przyszłość Mourinho kluczowa dla losu kilku zawodników Romy

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. PressFocus

AS Roma w tym sezonie skupia się na walce o miejsce premiowane grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Corriere dello Sport ujawnia natomiast, że przyszłość kilku zawodników w klubie jest uzależniona od tego, czy zostanie w nim Jose Mourinho.

  • W mediach coraz częściej poruszana jest przyszłość Jose Mourinho
  • Corriere dello Sport przekonuje, że od decyzji Portugalczyka zależy też przyszłość kilku zawodników
  • Giallorossi w tej kampanii liczą się w grze o awans do Ligi Mistrzów

Gwiazdy Romy uzależniają swoją przyszłość od decyzji Mourinho

AS Roma jest jednym z beneficjentów kary dla Juventusu w postaci odjęcia 15 punktów klubowi z Turynu. Jednocześnie Giallorossi dzięki nieszczęściu Starej Damy mogą liczyć się w grze o awans do Ligi Mistrzów.

Kluczową postacią w ekipie z Rzymu bez wątpienia jest Jose Mourinho. Okazuje się jednak, że przyszłość Portugalczyka w ekipie ze Stadio Olimpico jest bardzo niepewna. Jednocześnie w przypadku ewentualnego rozstania z klubem The Special One poszczególni zawodnicy mogą też dojrzeć do decyzji związanej ze zmianą pracodawcy.

Corriere dello Sport przekonuje, że Paulo Dybala, Nemanja Matić, czy Chris Smalling to trójka zawodników, która zdecyduje o swojej przyszłość w klubie dopiero wtedy, gdy jasne będzie, co z Mourinho. Aktualnie stołeczna drużyna plasuje się na czwartym miejscu w tabeli ligi włoskiej z 47 punktami. Traci oczko do Lazio i trzy punkty do Interu Mediolan.

Czytaj więcej: Milan wyjaśnił potrzebę powstania nowego stadionu. “Fundamentalny dla przyszłości”

Komentarze