Przegrane Napoli i Cagliari, remis w Brescii

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Gracze Napoli przegrali z Lecce 2:3. W innym meczu tej kolejki triumfowali też zawodnicy z Genui. Po jednym punkcie zdobyli zaś piłkarze Brescii i Udinese.

Do niespodzianki doszło w Neapolu. Miejscowi piłkarze przegrali bowiem z Lecce 2:3. Nie pomogła nawet bramka Milika z 48. minuty. Warto dodać, że w ekipie gospodarzy wystąpił także Zieliński. Bohaterem gości okazał się zaś Lapadula, który zdobył dwa gole.

Co działo się na Stadio Mario Rigamonti? Gospodarze byli blisko odniesienia zwycięstwa. Wyszli bowiem prowadzenie w 81. minucie po bramce Bisoliego. W doliczonym czasie gry wyrównał jednak de Paul. Teodorczyk spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Tylko jednego gola zobaczyli natomiast kibice w Genui. W 43. minucie bramkę zdobył Pandev. Okazało się, że było to trafienie na wagę kompletu punktów dla gospodarzy. Dodajmy, że Jagiełło spędził mecz na ławce (Genoa), a Walukiewicz (Cagliari) pojawił się na murawie w 15. minucie.