“Przedłużenie kontraktu aktualnie niemożliwe”

Milan Skriniar
Milan Skriniar fot. PressFocus

Milan Skriniar wciąż nie zdecydował się na podpisanie nowej umowy z Interem Mediolan. Jego kontrakt wygasa z końce, sezonu, a jego agent wprost przekazał, że Słowak zmieni klub.

  • Wygląda na to, że kończy się powoli przygoda Milana Skriniara z Interem Mediolan
  • Jednoznaczne stanowisko na temat przyszłości Słowaka przekazał jego agent
  • Kontrakt 27-latka wygasa z końcem czerwca tego roku

Skriniar blisko rozstania z Interem?

Milan Skriniar to środkowy obrońca, broniący barw Interu Mediolan od 2017 roku. Słowak dołączył do klubu ze Stadio Giuseppe Meazza z Sampdorii. Ostatnio natomiast na temat swojego klienta wypowiedział się menedżer.

Odpowiedzieliśmy na wszystkie oferty Interu dotyczące spotkania. Jesienią, po serii wstępnych negocjacji, przedstawiliśmy oczekiwania finansowe, a w listopadzie otrzymaliśmy kontrofertę. Miesiąc później, w okolicach Bożego Narodzenia, poinformowałem Inter o decyzji o nieprzyjęciu jego oferty i powtórzyłem to w styczniu, zaznaczając, że uważamy, że możemy rozważyć propozycje innych klubów. Nie przegapiliśmy ani jednego spotkania z Interem – zaznaczył agent słowackiego defensora Roberto Sistici cytowany przez TeleNord.it.

Nie prowadziliśmy latem rozmów z PSG. To nie my przekazaliśmy mediom informację o stanowisku Interu. Uzgodniliśmy z klubem, że wszystko odbędzie się poufnie, leży to w interesie drużyny i zawodnika. Czy są szanse na przedłużenie umowy? W tej chwili nie ma takiej możliwości – uzupełnił menedżer.

Skriniar w trakcie trwającej kampanii wystąpił w 27 meczach Interu, notując w nich jedną asystę. W swoim piłkarskim CV piłkarz ma też takie kluby jak MSK Zilina, czy Zlate Moravce. Rynkowa wartość 27-latka wynosi 60 milionów euro.

Czytaj więcej: Inzaghi stanął w obronie Skriniara po meczu z Empoli

Komentarze