REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Szarleej
obserwuj
utworzony : 10 listopada 2010 19:37
ostatnie logowanie : 23 stycznia 2014 22:32  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :1986  (34 lat)
ulubiona drużyna :
AC Milan
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :
Serie A

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Oficjalnie: Tevez na trzy lata w Juventusie
27.06.2013 16:07
Odnośnie narzekania na Teveza.. Sądzę, że można powiedzieć o nim, że miał co najmniej pozytywny sezon za sobą, wielu kibiców City powie, że był ich najlepszym gracze w ofensywie. Kojarzycie jak do Milanu Super Mario przychodził, gdzie w City nie grał za często i nie był pierwszoplanową postacią. Przyjechał do Włoch i z miejca stał się jednym z najlepszych napastników w lidze. Niestety dla nas kibiców Serie A to PL  jest zupełnie inny świat i jestem pewien, że o ile sam Carlitos będzie poważnie podchodził do sprawy to stanie się z miejsca jedną z największych gwiazd ligi.

Moje zastrzeżenie do niego to wiek i płaca, ale akurat Juve finansowo do tej pory trzymało się nieźle więc Was chyba po prostu na to stać.
artykuł: Oficjalnie: Tevez na trzy lata w Juventusie
27.06.2013 12:35
Gratulacje dla Juve!
W tym okienku Marotta łata najsłabsze luki. Jestem bardzo ciekawy Teveza, prawdopodobnie jest to jego ostatni duży kontrakt w Europie i zobaczymy czy będzie zmotywowany żeby jeszcze coś osiągnąć czy będzie spoglądał po prostu na emeryturę w Argentynie. W każdym razie gość to klasa światowa.

Kwota transferu do przewidzenia, Gość przed 30-tką i rok do końca kontraktu, Galliani też lubi korzystać z takich okazji ale problemem byłyby zarobki, około 11 mln brutto to za dużo na Milan, tym bardziej przy tym wieku.

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.