REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Mateuszowy
obserwuj
utworzony : 04 grudnia 2016 01:18
ostatnie logowanie : 16 grudnia 2016 20:09  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :mateusczarny01@gmail.com
miasto :
rok urodzenia :brak danych
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Milan vs Atalanta
16.12.2016 20:16
Milan zdenerwowany po porażce w Rzymie. Atalanta zdenerwowana po dwóch porażkach z rzedu. Będzie dobry mecz! Jednak stawiam na gospodarzy. Wracają osobistości do środka i ogarna. Może być tak, że Atalanta po super okresie znacznie dołowac. O ile do porażki z Juve nie można się przyczepić, o tyle porażka z Udinese u siebie 1:3 trochę słabo wygląda. Pierwsza bramka dla Udinese to tragiczne zachowanie obrońców. Ale. Jest jedno ale. Atalanta w ostatnim meczu musiala mocno pracować w ataku pozycyjnym i wychodzilo mocno średnio. Teraz spodziewam się innego meczu. Mianowicie, Milan pozycyjny a Atalanta lekko z tyłu i może właśnie to da szansę do fajnego kontrataku. Moze... Mecz powinien być ciekawy i spodziewam się kilku bramek. Jeśli miałbym stawiać na dokładny wynik to postawiłbym na 3:2 dla Milanu. Mają rocznicę powstania klubu, nich zrobią sobie prezent a kibice obejrzą fajne spotkanie :)
artykuł: M'gladbach vs Mainz
11.12.2016 13:41
Kiedy jak nie dzisiaj? Kiedy jak nie teraz? BMG musi się odblokować, tym bardziej u siebie z Mainz, które nie oszukujmy się, jest mocno średnie. Typuje: 2:0.
artykuł: Atalanta vs Udinese
11.12.2016 03:36
Mój typ: 2:0 dla gospodarzy :)
artykuł: Palermo vs Chievo
10.12.2016 23:33
Typ nie zgadza się z moimi przewidywaniami :) Tj. Palermo musi ten mecz wygrać. Po ostatnim meczu z Fiorentina po końcowym gwizdku ewidentnie byli załamani. Nie dziwię się. Stracili bramke w ostatniej akcji meczu. Ale właśnie wtedy trener podszedł do nich i podbudowal. Widać, że w nich wierzy a oni wydaje mi się, że wierzą w trenera. Może i przegrali, ale sądzę że właśnie ta sytuacja po ostatnim gwizdku sprawi, że będą naladowani jak kabanosy w jutrzejszym spotkaniu i wygraja z Chievo. Muszą...
artykuł: Derby della Capitale: Lazio vs Roma
04.12.2016 10:15
Derby derbami, ale wygrana Lazio będzie lekką niespodzianką i ja taką niespodziankę przeczuwam :)

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.